O firmě

Pro Vaši spokojenost již více než 11 let vyrábíme na zakázku kuchyňské linky, vestavěné skříně, dětské pokoje, kancelářský či ordinační nábytek, vše včetně montáže. Dále nabízíme široký sortiment kvalitních komponentů - např. el.spotřebiče, osvětlení, dřezy, drátěný program, nerez doplňky, baterie, úchytky a kování firmy BLUM a Hettich.

Vyrábíme

Kuchyně: Rádi Vám na místě budoucí realizace kuchyňské linky přiblížíme různorodé možnosti její podoby, a po společné konzultaci konečného řešení provedeme zaměření, návrh, projekt s kalkulací, výrobu a následnou montáž v dohodnutém termínu. A protože víme, že teprve detaily dělají Vaši kuchyň perfektní, naše práce je dotažena do nejmenších podrobností. Vše ve vysoké kvalitě, která je naší vizitkou.
Vestavěné skříně: Dodáváme s rámovým kováním ve více barvách, které zaručuje tichý a lehký chod. Výplně dveří tvoříme dle přání zákazníka (lamino,sklo,zrcadlo), vnitřní část pomůže dotvořit výběr z pantografů, plnovýsuvných drátěných košů ,držáků na kalhoty,kravaty,opasky a další vybavení, které vás jistě osloví a zaujme.
Kancelářský nábytek: Rozsáhlé provedení psacích stolů, pojízdných kontejnerů pod stoly, skříněk, skříní, stěn s možností výběru široké škály materiálů.
Dětské pokoje: Pro Vaši ratolest zrealizujeme útulné prostředí k její plné spokojenosti a bezpečnosti. Postele, psací stoly, skříně, vhodné doplňky s možností stylu chlapeckého či dívčího.
Skříně, komody a další doplňky z laminované dřevotřísky: Dodáváme v různých odstínech, dle Vašeho vkusu a přání.

Veškerá výroba je v provedení:

 


Těšíme se, že Vám pomůžeme zrealizovat Vaši představu o Vašem bydlení a tím využít naší dlouholeté zkušenosti pro Vaši spokojenost.